نادین کاوشگران پارس را در اینستاگرام دنبال کنید >>>>

معرفی لواشک‌های پروتئین پلاس

میوه‌ها ماده اولیه تولید لواشک هستند که با توجه به تولید مکانیزه آن‌ها، جز اسنک‌های سالم و با ماندگاری طولانی محسوب می‌شوند. از آنجایی که لواشک بافت جویدنی دارد، چیزی شبیه به جویدن میوه خشک است، منبع بسیار خوبی از فیبر و قند میوه‌ای فروکتوز می‌باشد. تهیه لواشک در گذشته بصورت سنتی و خانگی انجام می‌گرفت که بدلیل عدم کنترل شرایط محیطی و بهداشتی، از نظر کیفیت و سالم بودن قابل اطمینان برای مصرف‌کنندگان نبود. تولید مکانیزه و صنعتی لواشک با تکیه بر استاندارهای بین‌المللی و شاخص‌های سلامت، آن را به یک خوراکی مغذی و پرطرفدار تبدیل کرده است. در واقع، تهیه لواشک را می‌توان به نوعی از روش‌های نگهداری میوه تشبیه کرد که با تقلیل آب و رطوبت میوه قادر خواهیم بود برای مدت طولانی‌تر و بدون استفاده از وسایل سرمایشی آن را حفظ و مصرف کرد.

شناسنامه لواشک فراسودمند پروتئین‌پلاس

این محصول لواشک فراسودمندی است که پروتئین آن 5/3 برابر لواشک معمولی می‌باشد؛ دارای میزان آهن 3/24 درصد بالاتر، اسیدهای‌چرب‌ترانس صفر و خاصیت آنتی‌اکسیدانی بیشتری نسبت به نمونه‌های لواشک ‌معمولی موجود در بازار است.

نتایج آنالیزهای اصلی محصول

مشخصات محصول: لواشک پذیرایی در بسته‌بندی 5±220 گرمی (حاوی18-19عدد 12 گرمی سلفون شفاف) در ابعاد 5×7×20 سانتیمتر جعبه مقوایی کرافت.

موارد کاربرد محصول: به عنوان میان وعده (تنقلات) سالم

میزان نیاز روزانه بدن به پروتین

توصیه‌های غذایی فعلی برای دریافت پروتئین شامل میانگین نیاز تخمینی Estimated Average Requirements (EAR) و مقدار مجاز رژیم غذایی توصیه شده است. برای دریافت روزانه پروتئین، میانگین مورد نیاز تخمینی معادل 0.66 گرم پروتئین به ازای هر کیلوگرم وزن در یک روز و بر اساس مقدار توصیه شده مجاز در رژیم 0.8Recommended Dietary Allowances(RDA) ، گرم پروتئین به ازای هر کیلوگرم وزن بدن برای همه بزرگسالان بالای 18 سال است. هیأت بین‌المللی غذا و تغذیه Food & Nutrition Board معتقد است بین آنچه درRDA توصیه می‌شود با آن مقدار سطح پروتئینی که یک فرد برای دستیابی به سلامت مطلوب نیاز دارد، کمی تفاوت دارد. بنابراین، توصیه سومی برای پروتئین به نام محدوده درشت مغذی روزانه قابل قبولAcceptabel Daily Macro-nutriënt Range (ADMR) تعریف شده است. ADMR شامل توصیه‌ای برای دریافت پروتئین از 10 تا 35 درصد انرژی روزانه (به عنوان مثال، کالری دریافتی) است که استفاده از ADMR را هنگام تهیه توصیه‌های غذایی برای پروتئین آسان‌تر می‌کند. بدن ما در دوران‌های مختلف سنی به مقادیر خاص و با اهداف خاصی به پروتئین نیاز دارد، که می‌توان به این موارد اشاره کرد:

logo

شرکت نادین کاوشگران پارس